Uitwisselbare lasrobots voor D-TEC

Details van dit project
Uitwisselbare lasprogramma’s op 10 RRC lasrobots bij D-TEC
D-TEC beschikt over tien Ready Robotic Cells van RobWelding, waarmee één lasprogramma uitwisselbaar is tussen verschillende robots in de fabriek. Dat geeft veel flexibiliteit in de productie en maakt snelle inzet op meerdere plekken mogelijk. Door absolute kalibratie, identieke uitlijning en gelijke positionering van manipulatoren blijven lasparameters op alle cellen bruikbaar. Zo profiteert D-TEC van een schaalbare en direct inzetbare lasoplossing met hoge continuïteit.
Lasrobots in de praktijk
Lees hoe Altrad Fort met 2 Ready Robotic Cellen van RobWelding continuïteit aanbrengt in de productie van kruiwagens.
Lees hoe Holaras met een Ready Robotic System van RobWelding grote en zware werkstukken nauwkeurig en flexibel kan lassen.
Lees hoe D-TEC trailerframes makkelijker last met een robot op verrijdbaar platform, zwenkarm en verstelbare manipulators.

Download onze PDF ‘Slim kleine series lassen
Ontdek welke mogelijkheden er zijn om kleine en grote series te automatiseren. In deze whitepaper vind je praktische informatie over robotlassen, klantverhalen, service en aanvullende oplossingen. Je krijgt helder op een rij wat past bij jouw productie.




